Casa Com Piscina Ponta De Pedras Villa
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Tilbyder en swimmingpool, er Casa Com Piscina Ponta De Pedras Villa placeret 10 minutters kørsel fra Aparaua. Det består af 1 værelser, eet fuldt udstyret køkken og 4 badeværelser.
Centrum for Pontas de Pedra ligger 15 minutters gåtur fra indkvarteringen. Feriehus er placeret 25 km til Pitimbu.
Strandfaciliteter på Casa Com Piscina Ponta De Pedras Villa omfatter parasoller.
- Lokale seværdigheder
- Aparaua3801 km
- Lufthavne
- Recife Lufthavn87 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Strandparasoller
- Solseng
- Have
- Grillfaciliteter
- Lavvandede ende
På værelset
- Klimaanlæg
- Minibar
- Terrasse
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Casa Com Piscina Ponta De Pedras Villa?
Gæster på Casa Com Piscina Ponta De Pedras Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Com Piscina Ponta De Pedras Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Com Piscina Ponta De Pedras Villa med deres kæledyr.